canlı destek

Orhun


EGE ÜNİVERSİTESİ FAKÜLTELERİ ORHUN KOORDİNATÖRLERİ

Fakülteler

Koordinatör

E-Posta

Telefon

Fen Fakültesi

Doç. Dr. Erbil Çetin

erbil.cetin@ege.edu.tr

5417

Diş Hekimliği Fakültesi

Prof. Dr. Nurcan Gülsüm Buduneli

nurcan.buduneli@ege.edu.tr

4556

Ziraat Fakültesi

Doç. Dr. Özlem Karahan Uysal

ouysal@gmail.com

2972

 

Ar. Gör. Dr. Duygu Tosun

duygu.tosun@ege.edu.tr

4443

Birgivi İslami İlimler Fakültesi

Dr. Öğr. Üyesi Süheyl Ünal

suheyl.unal@ege.edu.tr

3385

 

Öğr. Gör. Beril Çakmakoğlu

beril.cakmakoglu@ege.edu.tr

2944/145

Tıp Fakültesi

Prof. Dr. Şöhret Aydemir

sohret.aydemir@ege.edu.tr

2995

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Prof. Dr. Ayla Özhan Dedeoğlu

ayla.dedeoglu@ege.edu.tr

1960

Spor Bilimleri Fakültesi

Dr. Öğr. Üyesi Erdinç Demiray

erdinc.demiray@ege.edu.tr

1288

Edebiyat Fakültesi

Öğr. Gör. Dr. Sena Şahini

sena.sahini@ege.edu.tr

5083

 

Doç. Dr. İlkay Südaş

ilkay.sudas@ege.edu.tr

3922

Mühendislik Fakültesi

Dr. Öğr. Üyesi Birol Çiloğlugil

birol.ciloglugil@ege.edu.tr

5337

Hemşirelik Fakültesi

Prof. Dr. Meryem Yavuz Van Giersbergen

meryem33@yahoo.com

5337

Tıp Fakültesi

Prof. Dr. Sibel Göksel

sibel.goksel@ege.edu.tr

3101-4910-4908

İletişim Fakültesi

Prof. Dr. Zuhal Özel Sağlamtimur

zuhal.ozel@ege.edu.tr

3113722

Çeşme Turizm Fakültesi

Doç. Dr. Elçin Doğan

elcin.dogan.gurbuzer@ege.edu.tr dogan.elcin@hotmail.com

7502

 

Öğr. Gör. Sinan Kurt

sinan.kurt@ege.edu.tr sinankurt79@gmail.com

7517

Eğitim Fakültesi

Doç. Dr. Bahadır Namdar

bahanamdar@gmail.com

1903

 

Doç. Dr. Tarık Kışla

tarik.kisla@ege.edu.tr

3145

Su Ürünleri Fakültesi

Doç. Dr. Kerem Bakır

kerem.bakir@ege.edu.tr

1718

 

Doç. Dr. Ahmet Köksal

ahmet@koksal@ege.edu.tr

4194

Ege MYO

Öğr. Gör. Ebru Tekin

ebru.tekin@ege.edu.tr

3073

Havacılık MYO

Doç. Dr. Barış Yeşilay

rustem.baris.yesilay@ege.edu.tr

5658

Atatürk MYO

Öğr. Gör. Elif Soya

elif.soya@ege.edu.tr

3865

Aliağa MYO

Öğr. Gör. İlter Yılmaz

ilter.yilmaz@ege.edu.tr

7609

Urla Denizcilik MYO

Öğr. Gör. Volkan Fidan

volkan.fidan@ege.edu.tr

7434

 

Öğr. Gör. Gamze Akpınar

gamze.akpinar@ege.edu.tr

7439

Moda Tasarım MYO

Öğr. Gör. Özlem Kurtoğlu Necef

ozlem.kurtoglu@ege.edu.tr

7922

Bergama MYO

Doç. Dr. Murat Özcan

murat.ozcan@ege.edu.tr

7700

 

Öğretim Gör. Dilek Öztürk

dilek.ozturk@ege.edu.tr

7700

Yabancı Diller MYO

Öğr. Gör. Seda Beydeş

seda.beydes@ege.edu.tr

2070

Tire MYO

Öğr. Gör. Meryem Odabaşı Köprülü

meryem.odabasi@ege.edu.tr

7111

 

Öğr. Gör. Yeşim Aktaş Önler

yesim.aktas@ege.edu.tr

7111

Madde Bağımlılığı, Toksikoloji ve İlaç Bilimleri Enstitüsü

Doç. Dr. Yusuf Kurtulmuş

drkurtulmus@gmail.com

1618

1600

Fen Bilimleri Enstitüsü

Prof. Dr. Hatice Özaktan

hatice.ozaktan@gmail.com

1410

 

Ar. Gör. Firdevs Ersin

fersin96@gmail.com

2699

Nükleer Bilimler Enstitüsü

Doç. Dr. Mutlu İçhedef

mutlu.ichedef@ege.edu.tr

3458

Sosyal Bilimler Enstitüsü

Öğretim Üyesi Aytekin Erdoğan

aytekin.erdogan@ege.edu.tr

1860

Uluslararası Bilgisayar Enstitüsü

Doç. Dr. Müge Sayıt

muge.sayit@ege.edu.tr

3230

 

Doç. Dr. Orhan Dağdeviren

orhan.dagdeviren@ege.edu.tr

3235

Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü.

Doç. Dr. İbrahim Şahin

miharbi.sahin@hotmail.com ibrahim.sahin@ege.edu.tr

4730

 

Doç. Dr. Ayfer Yurt Kılçar

ayferyurt@gmail.com ayfer.yurt.kilcar@ege.edu.tr

34449

Devlet Türk Musikisi Konservatuvarı

Doç. Dr. Özgen Küçükgökce

ozgen.kucukgokce@ege.edu.tr

2944/159

 


Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ